Real Racing 2

Real Racing 2 dla Android

Najbardziej realistyczne wyścigi jakie kiedykolwiek powstały na Android

Real Racing 2 to gra wyścigowa na urządzenia z systemem Android. Jeśli chcesz choć trochę odpocząć od pstrokatych pseudo wyścigów i zakosztować żywota prawdziwego kierowcy wyścigowego to pobierz Real Racing 2.Realizm gry Real Racing 2 na... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Realistyczne wyścigi
  • Doskonała grafika
  • Wciągająca rozgrywka single i multiplayer

Wady

  • Nie dla fanów łatwych wyścigów

Niezbędny
10

Real Racing 2 to gra wyścigowa na urządzenia z systemem Android. Jeśli chcesz choć trochę odpocząć od pstrokatych pseudo wyścigów i zakosztować żywota prawdziwego kierowcy wyścigowego to pobierz Real Racing 2.

Realizm gry Real Racing 2 na Android

Jak sama nazwa wskazuje Real Racing 2 stawia na realizm. Nie znajdziemy tutaj zręcznościowej fizyki jazdy, dopalaczy, nitro i bezmyślnej jazdy bez zdejmowania nogi z pedału gazu. W Real Racing 2 na Android liczy się poznanie toru, znalezienie optymalnej linii jazdy i punktów dohamowań. Do pełni realizmu brakuje większej możliwości niszczenia samochodu. W Real Racing 2 możesz stracić tylko przedni lub tylni zderzak. To trochę mało, ale w końcu celem gry jest jak najlepsza jazda, a nie odbijanie się od band i przeciwników.

Czy Real Racing 2 na Android jest grą bardzo trudną? I tak i nie. Wszystko zależy od ustawienia poziomu automatycznego hamowania. Komputer może wyręczać nas z tej czynności kompletnie. Ciężko wtedy będzie pokonać komputerowych przeciwników, którzy też hamują zachowawczo. Wraz ze zmniejszaniem poziomu asystenta hamowania poziom adrenaliny i naszej odpowiedzialności rośnie. I o to chodzi!

Grafika w Real Racing 2 na Android


Strona wizualna gry po prostu zachwyca. Promienie wschodzącego słońca odbijające się na masce naszego samochodu to nie jedyne atrakcje wizualne, które cieszą oko. Zresztą zobaczcie sami:

Rozgrywka i wrażenia ogólne z gry w Real Racing 2 na AndroidW grze mamy do wyboru 30 licencjonowanych, rzeczywistych sportowych super samochodów, takich jak 2010 Ford Shelby Mustang GT500, 2010 Nissan GT-R (R35), 2012 McLaren MP4-12C. Ścigamy się na 15 trasach. Do dyspozycji mamy tryb kariery, szybki wyścig, grę na czas i multiplayer. Jest z czego wybierać. Gra zapewnia długie godziny zabawy.

W trybie kariery w Real Racing 2 na Android uczestniczymy w różnego rodzaju turniejach, które składają się z kilku wyścigów. Aby uczestniczyć w danym wyścigu musimy spełniać określone warunki, jak na przykład posiadać samochód z odpowiedniej kategorii wyścigowej lub z odpowiednią ilością cylindrów pod maską.

Real Racing 2 to jedne z najlepszych wyścigów na Android w jakie przyszło nam grać. Wspaniała grafika, realistyczna rozgrywka i wciągający tryb multiplayer to największe zalety gry. Spodobać się może zarówno początkującym jak i zaawansowanym fanom wyścigowych symulacji. Nie można tylko oczekiwać po Real Racing 2 na Android fajerwerków i błyskotek takich jak w Need For Speed Hot Pursuit czy Asphalt 6: Adrenaline HD.

Najczęściej pobierane Wyścigi na android

Real Racing 2

Download

Real Racing 2 853

Opinie użytkowników o Real Racing 2

Sponsorowany×